Mike Tyson’s Punch-Out!! (NES) - online hra | RetroGames.cz
RetroGames.cz - staré hry ONLINE

„Nepřestáváme si hrát, protože stárneme;                          
... stárneme, protože si přestáváme hrát.“                          

English EN       Czech CZ            

   
 Menu
 Hry
 Ostatní
 Vyhledat hru

 

   
 

Mike Tyson’s Punch-Out!! - Nintendo NES system

Stručný popis hry:

Jedna z nejúspěšnějších NES her všech dob. Vstupte do ringu jako 17letý Little Mac, mladý ta­len­to­va­ný boxer z Bronxu, a vy­pra­cuj­te se postupně na takovou ú­ro­veň, abyste mohli v zápase o titul vy­z­vat mistra světa Mika Tysona.


Ovládání gamepadu:

 

Hráč 1: Hráč 2:
-
-
-
-
A X -
B Z -
SELECT Shift -
START Enter -

Rychlost emulace:

Je-li emulace hry pomalá, zkuste ji zrychlit znovunačtením této strán­ky bez reklam nebo si vyberte jiný on­li­ne emulátor z této tabulky.


Ostatní platformy:

Bohužel, tato hra je v tuto chvíli k dispozici pouze v této variantě. Buďte trpěliví :-)Informace o hře:
Mike Tyson’s Punch-Out!! - obal hry
obal hry
Název hry: Mike Tyson’s Punch-Out!!
Konzole: Nintendo Entertainment System (NES)
Vydavatel (rok vydání): Nintendo (1987)
Žánr: akční, bojová, Sport Počet hráčů: 1
Design: Genyo Takeda, K. Yoneyama, M. Hirota, Makoto Wada, ...
Hudba: Yukio Kaneoka, Akito Nakatsuka, Kenji Yamamoto
Manuál ke hře: manual.pdf

Velikost souboru:

1052 kB
Download: nedostupný (pouze stream)

Velikost hry:

130 kB
Doporučený emuátor: FCEUX

Pro fanoušky a sběratele:
Vyhledat tuto hru na videoserverech YouTube.com nebo Vimeo.com.
Koupit originální hru nebo konzoli NES na Amazon.com nebo eBay.com.

Vyhledat digitální download této hry ve službě GOG nebo Steam.

 
Ovládání hry:

NES verze hry Mike Tyson’s Punch-Out!! se ovládala prostřednictvím původního NES ovladače s křížovým D-padem a dvěma akčními tlačítky. Základní popis ovládání této hry shrnuje krátký přehled pod tímto odstavcem. Detailní popis ovládání naleznete v přiloženém herním manuálu. Vemte prosím na vědomí, že jednotlivá tlačítka gamepadu jsou emulována různými klávesami na klávesnici vašeho PC v závislosti na nastavení aktuálního online emulátoru (viz tabulka vedle hry).

D-pad slouží k ovládání pohybů těla vašeho boxera. Stiskni ← na křížovém ovladači, boxer uhne doleva. Stiskni → a uhne doprava. Stisknete-li ← při uhýbání vpravo, nebo → při uhýbaní vlevo, vrátí se rychle do základního postavení. Držte stisknutou ↓ a blokujete údery protivníka. Stisknete-li 2x rychle ↓↓, boxer se skloní pod soupeřův úder.

Tlačítko A slouží k úderům pravou rukou. Stisknete-li samotné tlačítko A, udeří boxer soupeře pravou rukou do břicha. Tlačítko A v kombinaci s ↑ vyústí v úder pravou rukou do obličeje.

Stejná funkce jako tlačítko A, pouze místo pravé ruky boxuje ta levá. Pokud jste sraženi na zem, stiskněte rychle několikrát obě tlačítka A i B a boxer se opět postaví.

Mezi koly můžete stisknutím tlačítka SELECT dát instrukce trenérovi, jak povzbudit svého svěřence a zvýšit tak jeho energii. Tuto možnost lze ale využít jen jednou za celý zápas.

Stiskem tlačítka START uštědříte soupeři nepříjemný zvedák, ale ztratíte jednu hvězdu. Pokud již žádnou hvězdu nemáte, nemůžete tento tah provést.

 
Herní konzole:

Tato verze hry Mike Tyson’s Punch-Out!! by­la de­sig­no­vá­na pro Nin­ten­do En­ter­tain­ment Sys­tem (zkrá­ce­ně NES), což byla osmi­bi­to­vá vi­de­o­her­ní kon­zo­le vy­rá­bě­ná fir­mou Nin­ten­do v le­tech 1983 až 2003. Ve své do­bě šlo o nej­pro­dá­va­něj­ší vi­de­o­her­ní kon­zo­li, pro kte­rou vznik­lo ví­ce jak 700 li­cen­co­va­ných her a řa­da her bez li­cen­ce. Cel­ko­vě se na všech tr­zích pro­da­lo cca 62 mi­li­ó­nů ku­sů té­to kon­zo­le za ce­nu při­bliž­ně 100 $ za kus. Ví­ce in­for­ma­cí o kon­zo­li NES na­lez­ne­te zde.


Doporučené ovladače:

Tuto hru můžete ovládat prostřednictvím klávesnice vašeho PC (viz tabulka s ovládáním vedle hry). Nicméně pro maximální her­ní zážitek doporučujeme použít gamepad, který zapojíte jednoduše do USB portu počítače. Pokud žádný gamepad nemáte, kupte si vhodný USB ovladač např. na Amazonu či v AliExpressu nebo v některém vašem oblíbeném internetovém obchodě.

 
Dostupné online emulátory:

Pro hru Mike Tyson’s Punch-Out!! je k dispozici 6 různých online emulátorů. Tyto emulátory se liší nejen technologií, kterou používají k emulaci starých her, ale též podporou různých herních ovladačů, podporou multiplayer módu, podporou dotykové obrazovky mobilních telefonů, rychlostí emulace, absencí či přítomností vložené reklamy a řadou dalších parametrů. Pro maximální herní požitek je důležité zvolit správný emulátor, protože na každém PC a v různých internetových prohlížečích se jednotlivé emulátory chovají odlišně. Základní vlastnosti jednotlivých emulátorů dostupných pro hru Mike Tyson’s Punch-Out!! shrnuje následující tabulka:
 

Emulátor Technologie Multiplayer USB gamepad Touchscreen Bez reklam
EmulatorJS JavaScript ANO ANO ANO ANO
NeptunJS JavaScript ANO ANO NE NE
NesBox Flash NE ANO NE ANO
RetroGames.cc JavaScript ANO ANO ANO NE
vNES Java applet ANO NE NE ANO
Emulatrix JavaScript NE NE NE ANO


Podobné hry:

Pokud se vám hra Mike Tyson’s Punch-Out!! líbí, je pravděpodobné, že se vám bude líbit i některá z podobných her v přehledu na této záložce. Hry, které zde vidíte, jsou vybírány na základě podobnosti v názvu, herním žánru a na základě podobnosti klíčových slov. Seznam je však generovaný automaticky a může být proto zejména pro některé specifické hry velmi 'subjektivní'. Pro nalezení konkrétní hry, použijte raději náš vyhledávací formulář.

Super Punch-Out!! Rocky Fight Night Boxing 4D Sports Boxing
Super Punch-Out!! Rocky Fight Night Boxing 4D Sports Boxing
 
RealSports Boxing Tag Team Wrestling Pro Wrestling Champion Pro Wrestling Mat Mania Challenge
RealSports Boxing Tag Team Wrestling Pro Wrestling Champion Pro Wrestling Mat Mania Challenge
 
Tecmo World Wrestling Tag Team Match: M.U.S.C.L.E. Pro Wrestling (Body Slam) Pit-Fighter Saturday Night Slam Masters
Tecmo World Wrestling M.U.S.C.L.E. Pro Wrestling Pit-Fighter Saturday Night Slam ...

Diskuse ke hře:


 

Tato webová stránka NENÍ sponzorována ani podporována společnostmi Nintendo, Atari či Sega ani žádnou jinou videoherní společností. RetroGames.cz si nečiní žádný nárok na duševní vlastnictví
obsažené v jednotlivých hrách. Veškerý text z webu RetroGames.cz je dostupný pod licencí Creative Commons 3.0 Unported. Můžete jej volně kopírovat, ale uveďte původ a zachovejte licenci.

Facebook | Ochrana osobních údajů | Podmínky | Prohlášení o cookies | Reklama | Nahlásit nelegální obsah

Tento web je hostován na serverech služby WebSupport.cz.